PokoGame Najlepsze forum PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Zdane] Brutus

2 posters

Go down

[Zdane] Brutus Empty [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Sob 14 Wrz 2013 - 13:09

Historia:
Byakurai od najmłodszych lat był wychowywany przez rodzinę zastępczą. Nigdy nie znał swojej prawdziwej rodziny, ale wiedział z opowiadań, że ma siostrę bliźniaczkę, która została wraz z biologicznymi rodzicami. Powód sytuacji, w której się znalazł nie był mu nigdy znany, ale jakoś się nad tym nie zastanawiał, było mu dobrze tam gdzie był. Czuł się kochany i miał wszystko to, co chciał. Jego rodzina może i nie była bardzo bogata, ale biedna też nie była. Od najmłodszych lat Byakurai ukazywał zdolności muzyczne. Kochał śpiewać, a jego rodzice starali się mu jak najbardziej pomóc w rozwijaniu tej pasji, ale nie było to jego jedyne hobby. Miał dobrą pamięć do dat, przez co jako drugie zainteresowanie umiłował sobie historię. No cóż, może nie aż tak bardzo jak muzykę, ale zawsze. Bardzo chętnie poznawał nowe tajniki wiedzy na temat powstania obecnego świata jak i regionu, w którym obecnie mieszka. Od dawna zastanawiał się, kim by tak naprawdę chciał być. Pomimo jego dwóch pasji, nie czuł, że to nie jest jedyna rzecz w jego życiu, którą chce robić do końca swoich dni. Ciągnęło go do trenowania pokemonów, do wygrywania lig, zdobywania odznak. Czas go naglił, miał przecież w końcu szesnaście lat. Rzeczy związane z historią zawsze mógł zacząć robić po czterdziestce, a teraz mógłby trenerem i nie musiał od razu skreślać swoich dawnych marzeń. Po wyruszeniu w podróż, chciałby też poznać w końcu swoją biologiczną matkę i ojca, oraz jego siostrę bliźniaczkę.
Cel:Wygranie ligi, poznanie swojej biologicznej rodziny
Pokemon: Kangaskhan


Ostatnio zmieniony przez Bilauta dnia Nie 15 Wrz 2013 - 20:43, w całości zmieniany 1 raz

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 9:42

//Nie ma podanego miejsca rozpoczęcia, ani jakiś szczegółów na temat zdobycia Kangaskhana, więc uznaję, że spoczywa to w moich rękach Cool , a z racji tego, iż jest to test na MG to ominę [zazwyczaj] nudny wstęp i przyśpieszę trochę akcję


Wyszedłeś właśnie z laboratorium profesora Oaka, który przekazał Ci wiele cenne rad, a także wręczył podstawowe wyposażenie każdego trenera. Był to słoneczny poranek, lekki wiaterek otulał twoją twarz. Liście szeleściły, na niebie przeleciało kilka Pidgeyów... Dzień zapowiadał się wyśmienicie, w końcu właśnie oficjalnie zostałeś trenerem pokemon. Zapewne stałbyś tak jeszcze chwilę rozkoszując się pięknem tego dnia, gdyby nie tajemnicza postać pędzącą na motorze w twoją stronę. Kiedy dotarł już na tyle blisko byś ujrzał jej twarz, zdałeś sobie sprawę, iż jest to mężczyzna. Motocyklista z piskiem wyhamował tuż przed tobą, wydawał się być poddenerwowany.
-Szybko, wskakuj na motor zanim przybędą Ci drudzy ! - krzyczał do Ciebie choć stałeś tuż obok, sprawa musiała być poważna
-Wiem, że nic nie rozumiesz, ale musisz mi zaufać ! Wsiadaj, nie mamy czasu !
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 10:24

-Myślisz, że jak tylko podjedziesz i każesz mi wskoczyćna motor to się posłucham? O nie miły panie, nie takich na drodze już widziałem. Kim jesteś może zacznij od tego.
Spojrzałem podejrzanie na mężczyznę. Tak wsiądę i tyle mnie widzieli, akurat...

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 10:47

//Staraj się pisać dłuższe posty, ponieważ zazwyczaj przystosowuję się do gracza i jeśli on pisze krótkie posty - ja również, on pisze długie - wtedy i ja piszę długie, a jak wiadomo dłuższe=ciekawsze Smile


-Miałem mu tego nie mówić, ale nie mam czasu by znaleźć inny sposób na przekonanie go... - motocyklista myślał na głos
Mężczyzna chwycił Cię za ramię:
-Jestem powiązany z twoją siostrą, więcej nie mogę Ci powiedzieć, musisz mi zaufać!
W tym samym momencie, w oddali na drodze pojawił się samochód.
-Słuchaj naprawdę nie mamy czasu, albo jedziesz ze mną albo oni cię dopadną, decyduj, szybko ! - mężczyzna wyglądał śmiertelnie poważnie
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 11:11

Niech stracę - pomyślałem - Ale dokąd właściwie chcesz mnie porwać?
Przyjrzałem się uważnie motocykliście. Powiązany z moją siostra? WTF?!
- Skąd o mnie wiesz? Gdzie ona jest?! - zapytałem wsiadając na motor.

// W tym wypadku wiele nie da się napisać. Tyle mam na swoją obronę xD

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 11:22

//Ok, rozumiem ^^

-To nie czas na zadawanie zbędnych pytań, po prostu upewnij się, że trzymasz się mocno i czekaj - po tych słowach mężczyzna wystartował
W kilka chwil przekroczyliście prędkość 100km/h. Po jakimś czasie zjechaliście w boczną drogę prowadzącą do lasu.
-Zaraz będziemy na miejscu - oznajmił motocyklista
Zajechaliście przed niewielką, nieźle ukrytą chatkę w środku lasu. Przed domem rosły krzaki z jagodami, a obok przepływał strumyk. Miejsce wyglądało na bardzo spokojne i przyjazne. Mężczyzna zszedł z motoru.
-No to jesteśmy
Drzwi od domu uchyliły się - przed nimi ujrzałeś dziewczynę, na oko była w twoim wieku.
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 11:42

- Teraz już chyba masz czas żeby wyjaśnić mi pewne żeczy. Co to za dziewczyna i co to za tajemnice. Kto mnie goni i dlaczego? Wyjaśnij mi to!
Byłem skołowany całą tą sytuacją. Obce miejsce mogło być poczontkiem przygody, ale co ci ludzie mają do tego. Co to za tajemnice, nie mogą mi po prostu powiedzieć o co hodzi, a nie owijać w bawełnę?
Niepodobała mi się ta sytuacja.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 12:49

// Postaraj się zwrócić uwagę na ortografię, jeśli odpowiadasz na jakiegoś posta to wszystkie błędy w pisowni będą podkreślone na czerwono, tak więc po napisaniu czegoś na koniec sprawdź, czy nigdzie nie popełniłeś błędu. RZeczy, poczĄtkiem, CHodzi

Dziewczyna spojrzała Ci w oczy.
-Mam na imię Risa i jestem twoją biologiczną siostrą. - powiedziała głosem tak pewnym, że musiała to być prawda
W tym samym momencie mężczyzna wsiadł na motor.
-Dobrze się spisałeś, Marco. - po tych słowach mężczyzna odjechał.
-Wejdź do środka, na pewno masz wiele pytań ale nie będziemy rozmawiać na zewnątrz.
Z budynku wybiegł Purrloin i zaczął plątać się pod nogami twojej siostry. Risa wzięła go na ręce, kiwnęła głową abyś za nią poszedł i udała się do środka.
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 15:28

- Ale że jak?! - zszokowała mnie ta informacja - Nie nie wierze ci. Jak po tylu latach tak łatwo mnie znalazłaś? Czemu nie dawałaś wcześniej żadnego znaku życia?!
Nie to a dużo... Wychodzeee - powiedziałem i ruszyłem w kierunku lasu by przemyśleć wszystko. Skoro tak łatwo mnie znalazła to czemu dopiero teraz?!

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 17:17

//Zwracaj uwagę na literówki. Przypominam również o długości pisania postów, wysil się trochę bardziej, a nie pożalujesz ! Wink


Risa nie dawała za wygraną. Zaczęła za tobą biec, aż cię dogoniła.
-Słuchaj, zdaję sobie sprawę, że to wszystko Cię przerasta, ale zrozum mnie, gdybym tylko mogła odnalazłabym Cię wcześniej. Osoby, które Cię goniły to nasi biologiczni rodzice, tzn ty ich za takich uważasz, tak naprawdę jest zupełnie inaczej... - wyrzuciła z siebie twoja, zadyszana siostra
Na niebie zaczęły się zbierać chmury, wiatr się wzmagał, Pidgeye zaczęły wracać do swoich gniazd - zanosiło się na burzę.
-Jest wiele spraw, o których musisz wiedzieć, zaufaj mi i chodź ze mną ! - przekonywała Cię siostra
Poczułeś kroplę wody spływającą po twoim poliku.
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 20:18

Spojrzałem na nią podejrzliwie. Czy ona mogła być moją siostrą? Co jest grane z tymi biologicznymi rodzicami? To jacyś psychopaci?
Myśli pętliły się w mojej głowie jak rój rozwścieczonych pszczół, kąsając boleśnie każdy kawałek mojego zszokowanego mózgu. Nic już nie było takie jak sobie zaplanowałem. Przyjrzałem się dokładnie siostrze. Skoro jesteśmy bliźniętami to musimy mieć jakieś podobieństwa.
- Dobrze. Wysłucham co masz mi do powiedzenia - założyłem ręce na piersi i przyjąłem obronną postawę. Może zaraz pośle mi w żebra nożem, kto wie…
- No więc? - ponaglałem zniecierpliwiony.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Brutus Nie 15 Wrz 2013 - 20:36

-Dobrze więc, przygotuj się na wielką dawkę emocji, niekoniecznie wesołą... - zaczęła twoja siostra - Zacznę od tego, że ludzie, których uważasz za naszych biologicznych rodziców tak naprawdę nimi nie są. Jedyne co ich z nimi wiąże to to, że ich... zamordowali... - po twarzy Risy spłynęła łza.
-Twoi "nowi" rodzice opowiadali Ci różne historie, ponieważ prawda nigdy nie wyszła na jaw. Ludzie, którzy zabili naszych rodziców są psychopatami, przez lata więzili mnie u siebie w domu, bili i głodzili... - Risa cała drżała, jednak kontynuowała - Jakiś czas temu udało mi się uciec, a twoja wyprawa była idealnym momentem na "zgarnięcie" Cię - nikt się nie zorientuje
Twoja siostra schowała głowę w dłoniach, płacząc na myśl o dawnych wspomnieniach...
Brutus
Brutus

Liczba postów : 23
Join date : 11/09/2013

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 20:43

//Ogólnie rzecz ujmując to koniec testu, ale zdasz go dopiero gdy powiesz w skrócie co zaplanowałeś Razz
Podoba mi się jak piszesz i jak wyłapujesz "potknięcia" Cały czas też popychasz do działania gracza.
Gratulacje Zdałeś, a teraz czekam na twój plan Razz//

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

[Zdane] Brutus Empty Re: [Zdane] Brutus

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Brutus

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach