PokoGame Najlepsze forum PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zapisy do Szympka!!! (polecam)

Go down

Zapisy do Szympka!!! (polecam) Empty Zapisy do Szympka!!! (polecam)

Pisanie by Szympek Nie 15 Wrz 2013 - 22:01

Nie mam jakiś specjalnych wymagań co do graczy, liczę że będą się starać a ja im odpłacę Smile
Zastrzegam sobie prawo do przerwania gry z różnych powodów (moja niedyspozycja czy niestaranność gracza)
Jestem bardzo wyrozumiały i otwarty zawsze z chęcią pomogę, nieważne czy jesteś początkujący czy masz już jakieś obycie w grach PBF Pokemon.
Duży nacisk stawiam na realizm, wole upodobniać gry do prawdziwego życia niż do obrazka z bajki, w moich grach nie zabraknie też wątków damsko-męskich choć to nie oznacza że od razu masz dużą szansę na wirtualny związek w grze z kimś (xd)
No i to by było chyba na tyle, jeśli chodzi o pytania możesz się odzywać na fejsie (link w profilu), na gg (9629864), czy na pw bądź chacie jak będę na nim.
Co do historii nie musi być jakaś super ciekawa jak to niektórzy piszą, wierze że nie każdy ma super życie pełne przewrotów i akcji przed rozpoczęciem przygody lecz długościowo wiadomka że nie może być za krótka Smile
Prowadzę gry w wszystkich rejonach, jestem w miare obeznany w wszystkich generacjach, nie ma dla mnie problemu jeśli ktoś chce startować z pokemonem z IV bądź V generacji + nie mam jakieś segregacji pokemonów tak jak w grach czy w bajce np. w Kanto nie spotkasz pokemonów tylko z pierwszej generacji lecz staram się mieszać pokemony z wszystkich mniej więcej.
Dziękuje za uwagę Very Happy

Zapis do gry!
Imię i Nazwisko: (opcjonalnie możesz podać ksywę, nazwisko niewymagane)
Płeć: (kobieta/mężczyzna)
Wiek:
Region:
Miasto początkowe:
Pokemon: (nie mam parcia na starterów może być jakikolwiek z wyjątkiem oczywiście jakiś za mocnych, ale jak coś mi nie podpasuje dam znać)
Cel: (jak chcesz zostać mistrzem to spoko i powodzenia, nie będzie łatwo a jak masz wyższe cele to też fajnie a nawet lepiej)
Historia postaci: (długość w miarę jak u innych MG wypadałaby, te parenaście linijek obowiązuje choć jeśli będzie super i będzie treściwa przymknę oko na to że jest krótsza, dałem troche infa u góry)
Tryb gry: Realistyczny/Nierealistyczny (fajnie by było jeśli realistyczny podoba mi sie ten tryb)
Towarzysz: (of początku raczej nikt z tobą nie będzie podróżował chyba że mocno mnie przekonasz ale w przyszłości jak najbardziej, podaj imię i płeć)
Prośby do gry:
Dlaczego mam cię przyjąć: (bo jestem najlepszy i w ogóle super, wiadomka)

Czekam na was moi przyszli gracze!
Szympek
Szympek

Liczba postów : 12
Join date : 09/09/2013
Age : 29
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach