PokoGame Najlepsze forum PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przeprowadzka

Go down

Przeprowadzka Empty Przeprowadzka

Pisanie by Bilauta Nie 15 Wrz 2013 - 21:08

Cześć wiem, że się cieszycie, ale to jest przeprowadzka spowodowana brakami w tym forum.

Po 1 nie mogę tu wstawiać ludziom warnów co utrudnia zachowanie ładu na forum, a nie mam zamiaru tworzyć działu i ręcznie zapisywać kto ma ile % warna.
Po 2 PA na tym forum jest tak logiczne jak kąpiel w rozgrzanym oleju. Sama przyjemność, a dodatkowo nie mogę się w tym połapać <z resztą nie tylko ja>
Po 3 Brakuje tutaj Junior Admina. Już nie mówię tu o opcji bez dostępu do Kont użytkowników. Jest to proste zabezpieczenie chroniące przed atakami pudzianów Razz Nawet jak zdobędzie jakieś konto z Adminem to krzywdy innym nie zrobi. Właśnie ta opcja zabiła pokogame.fora.pl Dostęp do zmiany haseł użytkowników.
Po 4 Nie da się w konkretnych działach wyłączyć opcji nabijania postów. Może nie jest to aż taki problem, ale cóż... Jak wymieniać to wszystko.

Przenosimy się na hosta cba.pl Wiem nie jest to najlepszy wybór, a serwery czasem odmawiają współpracy. Jednak są tam wszystkie opcje których brakuje mi na tym forum.

Adres nowego hosta: http://pokogame.cba.pl/index.php

Tak dobrze widzicie POKOGAME bez żadnego dopisku. Chyba fajnie to wygląda prawda? Very Happy

Do przeniesienia naszych gier potrzebuje waszej pomocy.
Każdy zarejestrowany użytkownik, który ma na tym forum grę proszony jest o pomoc. W razie jego nieobecności stworzę jego konto i sama przeniosę jego posty. Hasło otrzyma na tym forum jako wiadomość PW.
Spokojnie Admin w każdej chwili może zmienić wasze hasła, ale w pudziana nie zamierzam się bawić Razz

Przenosimy się jutro wieczorem, jeśli Kunie uda się naprawić Skrypt logowania. Trzymajcie za niego kciuki bo odwala kawał dobrej roboty.


Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach