PokoGame Najlepsze forum PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bilauta Pies czy człowiek?

2 posters

Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Mark Evans Sro 4 Wrz 2013 - 11:02

Była to dość ładna noc na niebie malowała się piękna pełnia. Wiatr delikatnie powiewał ze wschodu lecz by on stosunkowo chłodny jak na tą porę roku.

-Nie wiem w która stronę do Księżycowego wzgórza słyszałem tylko że istnieje i Entei tam mieszka. - powiedział po chwili namysłu.
-Może ktoś w okolicy będzie wiedział coś więcej na ten temat. - dodał po chwili lecz słychać było niepewność w jego głosie.

Noc mijała a wy nadal nie wiedzieliście zbyt wiele na ten temat a wkoło nie dało się usłyszeć żadnych dźwięków.
Po chwili jednak Owen powiedział.

-Może chodźmy bo jak będziemy tu siedzieć to nie dowiemy się niczego co mogło by pomóc a mamy tylko miesiąc by tam dojść. - stwierdził stanowczo.
-Oczywiście jeżeli chcesz wrócić do ludzkiej postaci.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 11:11

Podniosłam się obrażona i ruszyłam przed siebie. Jak on mógł w ogóle pomyśleć, że podoba mi się życie na wysokości ściętego pieńka. Chodzenie na 4 łapach nie było takie łatwe. Co chwile plątały mi się łapy. Stanęłam więc na tylnych, jednak to był zły pomysł. Bez pewnego wynalazku jakim były stopy ciężko było utrzymać pionową postawę. Postanowiłam więc dać za wygraną i ruszyłam przed siebie. Trochę czasu zajęło mi odnalezienie rytmu kroków, ale po jakimś czasie przestałam się potykać. Spojrzałam od niechcenia na Owena. Wydawał mi się radosny.
- I co się cieszysz? - warknęłam na niego - Zmieniono mnie w sierściucha, nie wiem gdzie iść, a w dodatku grozi mi ten stan na stałe. No słucham co w tym widzisz zabawnego?

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Mark Evans Sro 4 Wrz 2013 - 11:35

-Teraz wiesz jak to jest być pokemonem. - powiedział radosny
-Mi to różnicy nie robi czy jesteś pokemonem czy człowiekiem. Ale gdy jesteś pokemonem jest zabawniej dla mnie bo możemy razem biegać po lesie, łąkach i rożnych takich.
Nie daleko od was ruszały się dosyć dziwnie krzaki nie wyglądało to zbyt naturalnie. Na niebie zaczęły gromadzić się chmury i zerwał się silniejszy wiatr z północy.
-Robi się nie ciekawie - stwierdził Owen
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 11:53

- No co ty nie powiesz - burknęłam pod nosem. Miałam dość całej tej sytuacji, a na dodatek miałam zmoknąć. O niczym więcej nie marzyłam jak tylko pachnieć jak mokry pies. Poprawka Być mokrym psem. Co za życie...
Spojrzałam na krzaki.
- Co to jest - spytałam Owena. Może i moje zmysły dorównywały teraz jego, ale nie wiedziałam jak rozróżniać dziwne odgłosy.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Mark Evans Sro 4 Wrz 2013 - 12:21

-Pewnie jakiś pokemon się boi nadchodzącej zmiany pogody albo czegoś innego.
-Wszystko ok? - zapytał się ruszających krzaków.

Było wyraźnie w nich słychać on mnie tu nie znajdzie,on mnie tu nie znajdzie a na słowa Owena krzaki przestały się trząść i wystawała jakaś niebieska część ciała pokemona podobna do trąby.

Owen popatrzył na ciebie i nie wiedział co robić.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 17:49

Dałam za wygraną.
- Wyjdź on tylko wygląda na takiego strasznego. W rzeczywistości jest bardzo przymilnym szczeniakiem - zachicowałam z możliwiści dopieczenia Owenowi za jego podchichy.
- No dalej nie kępuj się. Jak nie wyjdziesz idziemy dalej. Nie mam czasu do stracenia.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Mark Evans Czw 5 Wrz 2013 - 9:36

Z krzaków wyszedł Bilauta Pies czy człowiek? 231 jednakże widać było nadal że jest przestraszony.

-No i wyszedłeś z krzaków - powiedział do niego Owen.
-Tak wyszedłem ale nadal się boje burzy słyszałem że Raikou wpadł w szał i potężna burza idzie przez region Johto.
-No co ty?! - zdziwił się Owen.
-Jednakże nie wiem dlaczego się rozzłościł a tak w ogóle nazywam się Tetsui.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Bilauta Czw 5 Wrz 2013 - 11:44

Spojrzałam na niebo.
- Czego się tak boisz. Co może się takiego stać? - spojrzałam na niebo- To tylko burza. Niby czemu Raikou miałby się gniewać?
Wszystko wydawało się dziwne. 2 legendy jednego dnia? Czy to jakiś żart? Większość ludzi nigdy nie zobaczyło, żadnego z tych wielkich psów. W co ja się wpakowałam.
- Wiesz może, którędy dostanę sie na Księżycowe Wzgórze?

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Mark Evans Nie 8 Wrz 2013 - 20:21

-Burza jest straszna zwłaszcza pioruny i grzmoty - powiedział.
Owen popatrzył na niego znacząco.
-Ale jak to jesteś typu ziemnego więc pioruny i grzmoty nic ci nie mogą zrobić - zauważył.
Jednakże Tetsui nadal był przestraszony jednakże. Był też nieco mniejszy niż reszta pokemonów tego gatunku. Może dopiero co się wykluł z jaja kto wie.
-Raikou się wściekł na Entei'a który podobno kogoś zamienił w pokemona i to nie jedną osobę w przeciągu ostatniego roku. - Powiedział cicho pod nosem Tetsui.
-Wiem gdzie jest to miejsce jednakże znam drogę tylko do miasta. - Dodał po chwili.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Bilauta Pies czy człowiek? Empty Re: Bilauta Pies czy człowiek?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach