PokoGame Najlepsze forum PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

2 posters

Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 10:56

Dane początkowe:

Lądowanie przebiegło spokojnie na nowo wybudowanym pasie lotniska. Gdy wyjeżdżałeś obecne lotnisko było zaledwie szczerym polem. Wiele rzeczy się zmieniło, a najbardziej widok okolicy. Nie wiedzieć czemu wszystko wkoło wyglądało jak po gwałtownej nawałnicy z gradem. Czy to możliwe, że Gwiazdy śmierci posunęły się aż tak daleko? Jedno pytanie nie dawało ci spokoju. Co tu się stało?
Zaraz po odebraniu bagaży ruszyłeś w stronę swojego dawnego domu. To byłą długa podróż, ale myśl o powrocie dodała ci sił. Może nie zawsze traktowano cię tam dobrze, ale mimo wszystko to było twoje pierwsze miejsce, które mogłeś nazywać domem. Nie minęło wiele czasu, a dotarłeś do swoich dawnych stron, jednak to co zobaczyłeś okazało się najgorszym koszmarem. Mimo, że od ataku minął prawie dzień płomienie ciągle trawiły twój dawny dom. Dach wyglądał jakby zaraz miał się zawalić. Pobliskie budynki wyglądały równie okropnie, ale tylko twój dom trzymał się w pionie. Laboratorium było doszczętnie zbudzone. Po domie twoich sąsiadów zostało zaledwie kilka ścian.
Twój talizman rozbłysnął, a ty wiedziałeś, że musisz sprawdzić, czy kogoś nie ma w domu.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Mark Evans Sro 4 Wrz 2013 - 11:30

Czyli Yveltal miał racje z tym atakiem na Pallet Town - pomyślałem.
Byłem nieco zdenerwowany co pióro dobrze oddawało jednakże nie na tyle by zaczęło na mnie wpływać.
Postanowiłem wejść do budynku i sprawdzić czy nie ma kogoś w środku.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 11:50

Dla zdrowego psychicznie, normalnego człowieka wejście do walącego się budynku graniczyło z szaleństwem. Jednak mimo wszelkich alarmów, które odezwały się w twojej głowie podążyłeś za przeczuciem. Zwiedziłeś zwęglony parter, widziałeś popękane zdjęcia, potrzaskaną porcelanę swojej matki. Podniosłeś kawałek. Co się tu stało? Pytanie bez odpowiedzi, bo jak wyjaśnić coś czego się nie było świadkiem? Ruszyłeś dalej. Widziałeś, że stół był nakryty, a właściwie zobaczyłeś to co pozostało z nakrycia. Wychodzi na to, że Gwiazdy zaskoczyły to miasto. Nikt nie spodziewał się ich ataku, ale po co przybyli. Im dłużej byłeś w domu, tym więcej pytań napływało do twojej głowy. Postanowiłeś odwiedzić swój dawny pokój na piętrze. Było to ryzykowne, ponieważ schody były w opłakanym stanie. Mimo ryzyka wdrapałeś się na piętro. Było w jeszcze gorszym stanie niż parter. Wybite okna i kawałki szkła na podłodze. To pewnie tutaj dom oberwał najpierw. Dziwne. Jakby chcieli ich wykurzyć, a nie pozabijać. Przez twoją głowę przemknęła myśl "Jeśli chcieliby ich zabić podpalili by od dołu. Tu jednak zaczęli od góry" Oznaczało to jedno. Twoja rodzina być może wciąż żyła. Udałeś się do czegoś co przypominało twój pokój. Jedyne co ocalało to błękitny kamień w kształcie łzy. Co on tu robił? Przecież należał do brata. Wtedy postanowiłeś odwiedzić jego pokój. Wyglądał lepiej niż twój. Postanowiłeś go przeszukać. Pod gruzami odnalazłeś dawne biurko twojego brata. Postanowiłeś sprawdzić co w nim trzymał. W pierwszej szufladzie znalazłeś stary pokedex, którego nigdy nie pozwalał ci dotykać. W kolejnej 5 pokeballi i jakieś lekarstwo. To chyba był Potion. Ostatnia szuflada od lat była ci niedostępna, teraz zamek pilnujący tajemnicy został zniszczony. Zajrzałeś do środka i odnalazłeś symbol Gwiazd Śmierci, oraz kartę z oszczędnościami brata. Czy to możliwe, że był ich członkiem? W tym samym momencie usłyszałeś trzask! Sufit nad twoją głową zaczął pękać.
Nie wiele myśląc udałeś się do wyjścia. Talizman na twojej szyi zabłysł i poczułeś jak zimna stal zacieśnia się na twoim ciele, później poczułeś uderzenie. Strop zawalił się na ciebie. Jedyne co cię uratowało przed zmiażdżeniem to mocna zbroja, która okryła twoje ciało. Była ona formą obrony, ale nie dawała ci nadludzkiej siły, przynajmniej nie tym razem. Po chwili spędzonej na usunięciu gruzu udało ci się uciec z walącego się budynku. Teraz pozostało ci tylko podjęcie decyzji. Co dalej?

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Mark Evans Sro 4 Wrz 2013 - 11:59

Nie rozumiałem już nic z tego co się działo. Jednakże fakt że brat mógł być po ich stronie nie dawał mi spokoju. Po zebraniu rzeczy z jego pokoju postanowiłem przeskanować swojego pokemona.

-Snivy wybieram cię - powiedziałem.
Postanowiłem przeskanować pokemona by dowiedzieć się czegoś na jego temat.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Bilauta Sro 4 Wrz 2013 - 12:17

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie 495
Nazwa: Snivy
Typ: Trawiasty
Poziom: 5 (0% EXP)
Opis: To bystry Pokémon z chłodnym zachowaniem. Jest bardzo spokojny i nie wpada w panikę nawet w obliczu większego wroga. Zwykle wyleguje się na słońcu i podlega fotosyntezie dzięki swemu ogonowi, który opada kiedy traci energię.
Specjalne zdolności: Absorbuje energię słoneczną w procesie fotosyntezy poprzez liść na ogonie, by zwiększać swoje siły, również też wyostrzając swe ruch i zwinność.
Ataki: Tackle, Leer
Pokemon spojrzał na ciebie standardowym chłodnym spojrzeniem. Niemal dało się z niego wyczytać "Czego?!"

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Mark Evans Czw 5 Wrz 2013 - 9:24

Nic konkretnego - pomyślałem i postanowiłem odwołać pokemona do jego pokeballa.
Trochę martwiło mnie zachowanie mojego pokemona lecz postanowiłem ruszać dalej.
Rozglądam się za pokemonami może coś ciekawego znajdę w miejscu takim jak to.

Pallet Town jest zniszczone - pomyślałem, fakt że brat mógł być członkiem tej organizacji nie daje mi spokoju.
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Bilauta Czw 5 Wrz 2013 - 11:42

Okoliczny las nie wyglądał lepiej niż domy w twojej osadzie. Połamane konary, powyrywane drzewa razem z korzeniami. Ta bitwa musiała być okropna. Ciekawę co urządziło w ten sposób las.
Przeszukałeś pobliskie krzaki. trawy i pozostałe drzewa. Niestety. Las wyglądał na opuszczony, a być może na ogołocony. Czyżby Gwiazda zapragnęła czegoś więcej? Jedyne co ci pozostało to ruszyć w dalszą drogę i sprawdzić jak daleko się gają zniszczenia.

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Mark Evans Nie 8 Wrz 2013 - 20:15

Niestety po dość smutnym przybyciu do miasta. Oraz zobaczeniu zniszczeń zarówno w nim jak i okolicy postanowiłem ruszyć dalej.
-Ciekawe jak daleko sięgają zniszczenia - powiedziałem sam do siebie.
Swoją drogą ciekawiło mnie to co mi pomogło wtedy w domu gdy strop zaczął się walić.
Martwiłem się nieco charakterem Snivy
Mark Evans
Mark Evans

Liczba postów : 16
Join date : 02/09/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Bilauta Nie 8 Wrz 2013 - 21:35

Droga była długa, ale im dalej tym mniejsze były zniszczenia. Po jakiejś godzinie udało ci się usłyszeć pierwsze oznaki życia w otaczającym cię lesie.
Po kolejnego godzinie zobaczyłeś przed sobą pierwszego pokemona. był to pospolity Pidgey. Ale cóż. Na bezrybiu i rak to ryba

Bilauta

Liczba postów : 71
Join date : 03/09/2013
Age : 31
Skąd : Śląsk

Powrót do góry Go down

Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie Empty Re: Gra Marka Evans'a Do boju Tekknomenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach